Comments

3 comments
 • Работал хорошо 2 месяца. В настоящее время перестал записывать тренировку и трек вообще не записывает и не показывает.

   

  0
  Comment actions Permalink
 • Ja od kilku lat używam Stravy na Huawei P8 Lite, głównie do rejestracji jazdy na rowerze. Mam zarejestrowanych ponad 1000 aktywności. Ważne jest aby dodać Stravę do aplikacji chronionych aby działała w tle. U mnie do 22 kwietnia 2019 Strava działała dobrze.

  Tak się składa, że wszystkie aktywności nagrane po 22 kwietnia zapisały się na serwerze ze złą datą. Zapisały się tak jakbym je nagrała w 1999 roku. Ten problem jest opisany w wątku: https://support.strava.com/hc/en-us/community/posts/360043144191-Recorded-activity-fails-to-save

  Natomiast w ostatnich dniach kilka razy się zdarzyło, że Strava się wyłączyła podczas nagrywania dłuższych wycieczek.

   

  0
  Comment actions Permalink
 • Do Stravy najlepiej jest mieć Androida w wersji maks. 7.
  Wszystko powyżej może ubijać apkę, szczególnie w Huawei, obojętnie co byś nie ustawił.
  Nowe wersję Androida nastawione są na oszczędzanie energii i posiadają ograniczenia związane z pobieraniem lokalizacji w tle - szczególnie te częste.
  Wystarczy, że uruchomisz aparat fotograficzny i Strava się wykłada (losowo), a Wahoo Fitness w 100%.
  Jest to poniekąd spowodowane dużym zużyciem zasobów wbudowanej aplikacji do aparatu (użycie alternatywnej może rozwiązać problem).
  Android zezwala na ubicie aplikacji w tle, aby aplikacja na pierwszym planie mogła się uruchomić i żadne ustawienie zarządzania energią tu nie pomoże, tylko duża ilość RAMu (prawdopodobnie).

  0
  Comment actions Permalink

Please sign in to leave a comment.

Didn't find what you were looking for?

New post