Veelgestelde vragen over lidmaatschapskosten

Hoeveel kost een lidmaatschap in mijn land?

Bekijk de lidmaatschapsprijs in jouw regio.

Hoe controleer ik mijn verlengingsprijs?

Als je je lidmaatschap via iOS hebt afgesloten:

  1. Open de Strava-app en tik op Instellingen in de rechterbovenhoek.
  2. Tik onder Account op Abonnementslidmaatschap om de prijs te bekijken.
  3. Je lidmaatschap wordt automatisch verlengd tegen de weergegeven prijs, tenzij je minimaal één dag ervoor annuleert. Bekijk meer informatie of lees hoe je je lidmaatschap controleert of annuleert.

Als je je lidmaatschap via Android hebt afgesloten:

  1. Open de Strava-app en tik op Instellingen in de rechterbovenhoek.
  2. Tik onder Account op Huidig abonnement om de prijs te bekijken.
  3. Als je prijs wordt gewijzigd, moet je mogelijk akkoord gaan met de nieuwe prijs om je lidmaatschap voort te zetten. Wil je meer informatie of wil je je lidmaatschap annuleren? Controleer dan hier je lidmaatschap.

Als je je lidmaatschap via de Strava-website hebt afgesloten:

  1. Beweeg de muis over je profielfoto om naar Instellingen te gaan en klik dan op Mijn account om je nieuwe verlengingsprijs op je accountpagina te bekijken.
  2. Je lidmaatschap wordt automatisch verlengd tegen de weergegeven prijs, tenzij je minimaal één dag ervoor annuleert. Bekijk meer informatie of lees hoe je je abonnement controleert of annuleert.

Hoe verander ik mijn maandelijkse lidmaatschap naar een jaarlijkse?

Als je je lidmaatschap via iOS hebt afgesloten:

  • Instellingen in de Strava-app > Abonnementslidmaatschap > Wijzig in maandelijks/jaarlijks > selecteer Lidmaatschap (1 jaar)

Als je je lidmaatschap via Android hebt afgesloten:

  • Instellingen in de Strava-app > Huidig abonnement > Factureringsperiode wijzigen > selecteer Jaarlijks

Als je je lidmaatschap via de Strava-website hebt afgesloten:

  • Op dit moment is het niet mogelijk om van een maandelijks lidmaatschap over te stappen naar een jaarlijks lidmaatschap zonder eerst het lidmaatschap te deactiveren. Ga eerst naar je accountpagina en annuleer je lidmaatschap. Wacht tot het lidmaatschap op de weergegeven datum verloopt en sluit vervolgens een nieuw jaarlidmaatschap af.
   • Je verliest geen gegevens als je je lidmaatschap annuleert. Je hebt alleen tijdelijk geen toegang meer tot betaalde features als je lidmaatschap eindigt. Die toegang krijg je weer terug als je een nieuw lidmaatschap afsluit.

Waarom zijn mijn lidmaatschapskosten gewijzigd?

Bij Strava werken we continu aan een innovatieve en verbeterde ervaring voor alle actieve sporters. In de afgelopen 13 jaar hebben we veel waarde aan een Strava-abonnement toegevoegd, waaronder features en ervaringen voor routeontdekking en -planning, voortgangstracking over een periode, verbeterde privacyinstellingen, meer activiteitstypes en zelfs pre-hab en mobiliteit. We blijven investeren om in de toekomst nóg meer waarde voor leden toe te voegen.

Sinds we Strava in 2009 uitrolden, is ons prijsbeleid nagenoeg onveranderd gebleven. Waar Strava groeide naar 100 miljoen mensen en 8 miljard uploads, groeiden ook de kosten van het ondersteunen van zo’n grote en actieve community.We evalueren onze prijzen nu periodiek, zodat we ook nieuwe features kunnen blijven uitrollen en bestaande communityfeatures kunnen verbeteren.Als gevolg daarvan kunnen de prijzen in de toekomst veranderen om de hoeveelheid werk aan de beste gebruikerservaring te reflecteren.

We hopen dat elk lid van onze community ziet hoeveel waarde ons team in de afgelopen jaren aan Strava heeft toegevoegd om jouw ervaring te verbeteren. We zijn ontzettend dankbaar voor de steun van onze leden en we willen je bedanken dat je onderdeel van de Strava-community bent.

Hoe weet ik of mijn prijs verandert?

Als de prijs van je Strava-lidmaatschap wordt gewijzigd, dan ontvang je daar minimaal 30 dagen vóór de verlengingsdatum een melding van. In die melding staat de nieuwe prijs en de datum waarop die prijs van kracht wordt.

Ik heb mijn lidmaatschap afgesloten via Apple. Waarom zie ik geen toekomstige verlengingsprijzen?

Als je je lidmaatschap via Apple hebt afgesloten, kan je de App Store openen om de meest recente informatie over je nieuwe prijs te bekijken.

Ik betaal momenteel niet in mijn eigen valuta. Hoe werk ik mijn lidmaatschap bij?

  • Er kunnen meerdere redenen zijn waarom je lidmaatschap niet in jouw valuta wordt weergegeven:
   • Je hebt een lidmaatschap afgesloten voordat Strava jouw valuta accepteerde
   • Je bent verhuisd naar een ander land sinds je een lidmaatschap hebt afgenomen
   • Je was aan het reizen door het buitenland toen je je lidmaatschap afsloot
  • Er is op dit moment geen manier om je valuta te wijzigen zonder eerst het lidmaatschap te deactiveren. Ga eerst naar je accountpagina en annuleer je lidmaatschap. Wacht tot het lidmaatschap op de weergegeven datum verloopt en sluit vervolgens een nieuw jaarlidmaatschap af.
   • Je verliest geen gegevens als je je lidmaatschap annuleert. Je hebt alleen tijdelijk geen toegang meer tot betaalde features als je lidmaatschap eindigt. Die toegang krijg je weer terug als je een nieuw lidmaatschap afsluit.

Ik heb momenteel een studentenlidmaatschap. Wat gebeurt er met mijn lidmaatschap?

  • Strava-leden die in aanmerking komen voor een studentenkorting, krijgen dezelfde korting op de bijgewerkte prijs.
   • Dertig dagen vóór je verlengdatum ontvang je een melding van de aangepaste prijs.
   • Je moet je studentenstatus opnieuw bevestigen vóór de verlengingsdatum om je lidmaatschap voort te zetten op basis van de kortingsprijs.
Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 5 van 60

Opmerkingen

0 opmerkingen

Artikel is gesloten voor opmerkingen.